+90 (212) 693 50 81
Sipariş Destek Hattı
  • Para Birimi: |
Tuvaller/Şovaleler

Tuval ya da diğer adıyla kanvas resim yeteneğinizi yansıtacağınız yüzey olması nedeniyle resim malzemeleri içinde en önemlilerden biridir. Ölçüleri, büyüklüğü, kalitesi ve şasisi resim deneyiminizi etkileyecektir. Bu sebeplerden dolayı Karin Sanat kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlam tuvalleri siz değerli resim severlerin hizmetine sunuyor.


Kalın astarlı, ahşap şasili, keten tuval bezi veya pamuk tuval bezi gerilmiş çeşi çeşit tuvali Karin Sanat malzemeleri online mağazasında bulabilirsiniz.25x35, 30x40, 35x45, 35x50, 40x60, 35x100, 50x70 gibi farklı ölçülerde tuvaller birçok tür boya ile resim yapmaya uygundur. Karin Sanat’ın Esil markasının güvencesiyle üretilen profesyonel tuvallerimiz bütçe dostu, uygun fiyatlardan satışa sunulmuştur.


Sağlam ve sabit duruşlu bir şövale rahat bir şekilde resim yapmanızı sağlaması açısından vazgeçilmez önemdedir. Karin Sanat’ın uzun bir deneyim sonucu geliştirdiği şövaleler resim deneyimine ayrı bir boyut kazandıracak! Kaliteli ahşap ve paslanmaz vida düzeneklerinden üretilen ve estetik bir görünüme sahip Karin şövaleler demonte şövale ve kurulumu hazır şövale olmak üzere iki farklı seçenekle sizlerin beğenisine sunuluyor.


Ayarlanabilir yüksekliğe ve farklı sürgü mekanizmalarına sahip Karin şövaleler her boydan ve şekilden tuvale uygun üretilmiştir. Masaüstü kullanım için hem sulu boya hem de yağlı boya yapmaya uygun iki farklı zemine sahip Karin masaüstü şövalelerini, masasında resim yapmayı sevenlere özel olarak dizayn ettik. Kare ayaklı şövale, üç ayaklı şövale ve tablalı şövale gibi farklı kullanım ve ihtiyaçlar düşünülerek üretilmiş Karin şövaleleri naturel ahşap ya da vernikli ahşap seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Karin Sanat’ın sanat alanındaki engin deneyimiyle uzmanlaştığı ahşap işçiliği, uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve sağlam yapılı şövalelerimizin en önemli garantisidir.